Pokoje a apartmány...

 

 • Apartmán č. 1 .................... 2 + 1 lůžko
 • Apartmán č. 2 .................... 2 + 1 lůžko
 • Apartmán č. 3 .................... 2 + 1 lůžko
 • Apartmán č. 4 .................... 2 + 1 lůžko
 • Apartmán č. 5 .................... 2 + 1 + 1 lůžko
 • Apartmán č. 6 .................... 2 + 1 + 1 lůžko
 • Apartmán č. 7 .................... 2  lůžka
 • Apartmán č. 8 .................... 2 + 2 lůžka 
  Apartmán č. 9 .................... 2 + 2 lůžka s možností přistýlky
   
   
   
   

 

 
Vybavení všech apartmánů:

 

vlastní sociální zařízení

kuchyňka

televize, rádio

lednička

připojení k internetu


 

Apartmán č. 1

  

    Tento apartmán je umístěn pod terasou na jižní straně penzionu. Před okny je bazén s veřejným posezením a u vchodu soukromé posezení. Apartmán je složen ze tří místností. Ložnice s manželsou postelí, pokoj s televizí, sezením a jedním lůžkem a kuchyňka s jídelnou. V aparmánu je samozřejmě vlastní sociální zařízení.



 

Apartmán č. 2

    Apartmán je umístěn a západní straně penzionu. Před okny je umístěno parkoviště, takže z tohoto pokoje máte své vozidlo pod kontrolou. Skládá se ze dvou místností. V jedné je dvoulůžko + jedno lůžko  a televize a druhou místností je kuchyň. Součástí aparmánu je vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem.

 


 

 

Apartmán č. 3

    Tento apartmán je také na západní straně a se stejným výhledem jako apartmán č. 2, tj. parkoviště. Jeho součástí je kuchyňka. Výhodou je koupelna s rohovou vanou.

 

 

Apartmán č. 4

 

    V tomto apartmánu, na severní straně penzionu, naleznete kuchyňku, 2+1 lůžka a koupelnu s vanou. Je po rekonstrukci v roce 2020.


 

Apartmán 

5. č. 6 a č. 7


 

Tyto dva aparmány jsou umístěny v druhé budově stejného objektu. Viz foto. Výhledy jsou z č. 5 na západní a severní stranu a z č. 6 na východní a severní stranu. Ani těmto apartmánům nechybí vlastní sociální zařízení a kuchyňka. Lůžek je ale v každém celkem 4. Manželská postel a 2x po jednom lůžku na každém pokoji.

 

 

Apartmán č. 5

 
 
 

 

 
 
 

Apartmán č. 6

 
 
 

 

 

Apartmán č. 7

 

Apartmán č. 8

Apartmán je umístěný v druhém patře penzionu. K dispozici jsou dva pokoje a každý je se dvěmi postelemi ,apartmán má vlastní koupelnu a kuchyň.

 
 

Apartmán č.9

Apartmán je umístěný v horním patře penzionu.K dispozici je ložnice s manželskou postelý a jedno samostatné lůžko, další místnost se dvěmi jednolůžkovými postelemi, kuchyní a koupelnou