Pokoje a apartmány...

 

  • Apartmán č. 1 .................... 2 + 1 lůžko
  • Apartmán č. 2 .................... 2 + 1 lůžko
  • Apartmán č. 3 .................... 2 + 1 lůžko
  • Apartmán č. 4 .................... 2 lůžka
  • Apartmán č. 5 .................... 2 + 1 + 1 lůžko
  • Apartmán č. 6 .................... 2 + 1 + 1 lůžko
  • Apartmán č. 7 .................... 2 + 2 lůžka
  • Apartmán č. 8 .................... 2 + 2 lůžka + možnost 1 přistýlky 

 

 
Vybavení všech apartmánů:

 

vlastní sociální zařízení

kuchyňka

televize, rádio

lednička

připojení k internetu


 

Apartmán č. 1

  

    Tento apartmán je umístěn pod terasou na jižní straně penzionu. Před okny je bazén s veřejným posezením a u vchodu soukromé posezení. Apartmán je složen ze tří místností. Ložnice s manželsou postelí, pokoj s televizí, sezením a jedním lůžkem a kuchyňka s jídelnou. V aparmánu je samozřejmě vlastní sociální zařízení. 

Apartmán č. 2

    Apartmán je umístěn a západní straně penzionu. Před okny je umístěno parkoviště, takže z tohoto pokoje máte své vozidlo pod kontrolou. Skládá se ze dvou místností. V jedné je dvoulůžko + jedno lůžko  a televize a druhou místností je kuchyň. Součástí aparmánu je vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem. 

Apartmán č. 3

    Tento apartmán je také na západní straně a se stejným výhledem jako apartmán č. 2, tj. parkoviště. Jeho součástí ovšem není kuchyňka, ale pouze varná konvice. Výhodou je však koupelna s rohovou vanou a kuchyň lze používat společnou u společenské místnosti. 

Apartmán č. 4

 

    V tomto apartmánu, na severní straně penzionu, naleznete kuchyňku, dvoulůžko a koupelnu s vanou. Je po rekonstrukci v roce 2010. 

Apartmán č. 5,  č. 6 a č. 7

 

Tyto dva aparmány jsou umístěny v druhé budově stejného objektu. Viz foto. Výhledy jsou z č. 5 na západní a severní stranu a z č. 6 na východní a severní stranu. Ani těmto apartmánům nechybí vlastní sociální zařízení a kuchyňka. Lůžek je ale v každém celkem 4. Manželská postel a 2x po jednom lůžku na každém pokoji.

 

Apartmán č. 5

 

 
 
 

Apartmán č. 6

 

Apartmán č. 7